SKU: 82235233941

Essential Moisture Conditioner

Sale price$9.89 Regular price$10.99
Save 10%

Pay in installments of $2.75 with ShopPay, AfterPay and Klarna

Shipping Estimate
USA
  • USA
  • CAN

Ships within 48 hours · Estimated delivery Sep 26 - Oct 1

Promo Codes Available:

For Your Every Summer RSVP, with Code: SUMMER15

Description

Essential Moisture ConditionerDe Curlsmith Essential Moisture Conditioner is een lichte, dagelijkse uitspoelconditioner die je haar voorziet van gewichtloze hydratatie. Heb je last van droog, futloos haar? Dan is dit jouw nieuwe must have. Deze conditioner is luchtig qua textuur maar rijk aan verzorging. Hij maakt je haar heerlijk zacht, glad en doorkambaar zonder het te verzwaren, zelfs als je fijn haar hebt. Ideaal voor dagelijks gebruik n veilig voor gekleurd haar. Wat zijn de

De Curlsmith Essential Moisture Conditioner is een lichte, dagelijkse uitspoelconditioner die je haar voorziet van gewichtloze hydratatie. Heb je last van droog, futloos haar? Dan is dit jouw nieuwe must-have. Deze conditioner is luchtig qua textuur maar rijk aan verzorging. Hij maakt je haar heerlijk zacht, glad en doorkambaar zonder het te verzwaren, zelfs als je fijn haar hebt. Ideaal voor dagelijks gebruik én veilig voor gekleurd haar.

 

Wat zijn de belangrijkste kenmerken van de Curlsmith Essential Moisture Conditioner?

De Essential Moisture Conditioner is speciaal ontwikkeld om je haar soepel, glad en gehydrateerd te houden.

  • Lichte, hydraterende formule
  • Gewichtloze verzorging
  • Veilig voor gekleurd haar
  • Vergemakkelijkt ontwarren
  • Verzacht de haarschubben
  • Voor alle haarstructuren: van krul tot steil
  • Geschikt voor elk haartype en elke porositeit
  • CG-proof en vegan

 

Hoe gebruik ik de Curlsmith Essential Moisture Conditioner?

Gebruik de Essential Moisture Conditioner direct na je shampoo onder de douche.

  1. Breng aan op natte krullen nadat je je shampoo volledig hebt uitgespoeld.
  2. Kam de conditioner door je lokken zodat elk plukje goed bedekt is.
  3. Ontwar je haar voorzichtig met je vingers, een borstel of kam.
  4. Laat 1–2 minuten inwerken en spoel daarna grondig uit. Klaar voor styling!

Tip: Combineer deze met de Hydro Crème Soothing Mask en de Effortless Waves Spray voor zachte krullen met definitie.

 

Wat is het resultaat van de Curlsmith Essential Moisture Conditioner?

De Essential Moisture Conditioner van Curlsmith maakt je haar heerlijk zacht, glad en makkelijk doorkambaar. Je lokken voelen gevoed en soepel aan, zonder dat je haar zwaar wordt.

 

Uit welke ingrediënten bestaat de Curlsmith Essential Moisture Conditioner?

Deze krullenconditioner bevat een mix van natuurlijke oliën, boters en botanische extracten:

Water (Aqua), Cetearyl Alcohol, Hydroxypropyl Starch Phosphate, Betaine, Cetyl Palmitate, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Selaginella Lepidophylla (Resurrection Flower) Extract, Ocimum Basilicum (Basil) Leaf Extract, Piper Nigrum (Black Pepper) Seed Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Salvia Officinalis (Sage) Leaf Extract, Carapa Guaianensis (Andiroba) Seed Oil, Glycerin, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Panthenol, Glyceryl Undecylenate, Fragrance (Parfum), Citric Acid, Sodium Hydroxide, Sodium Gluconate, Glyceryl Caprylate, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Limonene, Linalool, Isopropyl Alcohol

Raadpleeg voor gebruik altijd de ingrediëntenlijst op de verpakking voor de meest accurate informatie. Vanwege productvernieuwing en -optimalisatie kan het voorkomen dat de hier vermelde ingrediënten afwijken van die op de verpakking.

 

Wil je meer weten over de Curlsmith Essential Moisture Conditioner?

Bij Haarspullen hebben we voortdurend leuke deals en kortingen. Meld je aan voor de nieuwsbrief voor exclusieve deals, onze favorieten en de nieuwste items!
Heb je een vraag over een van de producten? Stuur een mailtje naar [email protected] en je ontvangt zo snel mogelijk een reactie.
Wil je liever even bellen? We zijn telefonisch bereikbaar tijdens kantooruren.

PS: Wist je dat je bij een bestelling vanaf €35 profiteert van gratis verzending? Veel shopplezier! ♡

Shipping Notes
  • Free Standard Shipping on $100+ Orders to the USA.
  • Except Preorder products are shipped in 48 hours.
  • Delivery to the USA:
  1. Standard Shipping : 3-10 business days
  • If time is of the essence, please consider selecting expedited delivery for faster service.
Exchange/Return Notes
  • We offer a 30-day return/exchange service after receiving.
  • Final sale items are not eligible for returns or exchanges.
  • To process your return/exchange, please contact us at [email protected]
  • Please click here for more details>>> Return & Exchange Policy
SKU: 82235233941

Discover Niche Categories That Outsell

Top-Converting Item to Boost Your Average Order

4.2 ★★★★★
Based on 16 reviews
Sort
Highest Rating
Newest First
Oldest First
Product Reviews
M
Verified Purchase
megan
New York, US
★★★★★ 5
Great Purchase!
Size: X-Small, Color: Navy
Love this! Fit perfectly and can tumble in it with full coverage, so cute too!
WAS THIS REVIEW HELPFUL?YesReportShare
Reviewed in the United States on March 16, 2026
B
Verified Purchase
BiblioLuvR
Draper, US
★★★★★ 5
Very compressive
Size: Large, Color: Pink
Super compressive for girls clothes. Great dress though, my daughter didn't love the feel of the super tight athletic wear feel though.
WAS THIS REVIEW HELPFUL?YesReportShare
Reviewed in the United States on April 29, 2026
S
Verified Purchase
Sherry Graber
Phoenix, US
★★★★★ 5
Check size guide before buying but a great dress!
Size: Medium, Color: Pink
Check size guide before ordering. Had to return for a larger size. Overall great quality, comfortable.
WAS THIS REVIEW HELPFUL?YesReportShare
Reviewed in the United States on January 4, 2026
D
Verified Purchase
D
Lexington, US
★★★★★ 5
Size up 1
Size: Medium, Color: Pink
Great dress! It is your typical athletic material. The pink is pretty and matches the picture. Definitely size up 1! My child is a S and I sized up to M based on other reviews. It fits well and is a great length.
WAS THIS REVIEW HELPFUL?YesReportShare
Reviewed in the United States on May 11, 2026
R
Verified Purchase
Randy
Lexington, US
★★★★★ 5
Great product
Size: Large, Color: Pink
Good product. Worth the buy
WAS THIS REVIEW HELPFUL?YesReportShare
Reviewed in the United States on May 27, 2026

recommand products